phone+421 917 450 460

Svadobné stany

Svadobné stany

        Uvodna fotografia smallboxes-back

Spoločnosť BRAN MARQUEES sa špecializuje na svadby v akomkoľvek štýle, pričom citlivo prihliadame na jedinečnosť každého páru. Osobité črty, typické len pre Vás dvoch prenesieme do dômyselných detailov, ktoré z Vašej svadby urobia nezabudnuteľný zážitok pre všetkých zúčastnených. Váš veľký deň zabezpečíme na kľúč i napriek tomu, že nie sme svadobná agentúra.

Svadba v živote každého človeka je jedinečný a neopakovateľný okamih, preto sa snažíme pristupovať ku každému svadobnému páru individuálne. K realizácii svadobného stanu predchádza osobné stretnutie , na ktorom preberieme všetky podrobnosti, aby sme poznali bližšie Vaše predstavy a požiadavky na svadobný stan. Po stretnutí vypracujeme 3D vizualizáciu a video svadobného stanu. Vizualizácia Vám poskytne reálnu predstavu o rozložení príslušentva v stane a celkový pohľad na to, ako bude v skutočnosti Váš svadobný stan v deň D vyzerať.

 

dsc 4638 svadba-galeria  panorama.jpg dekoracie-2841150
Svadobné realizácie - galéria Svadobná výzdoba - galéria 3D vizualizácie - galéria Cenník - svadobné doplnky, dekorácie, príslušenstvo

 boxes-back

SVADBA ZA KAŽDÉHO POČASIA... TO SPRÁVNE POČASIE V STANE....

Svadba sa automaticky spája s teplým počasím. Nie vždy však počasie novomanželom praje. I keď sa traduje,že ak v deň svadby prší , padá novomanželom šťastie z neba, väčšina neviest si praje nezmoknúť a mať v deň svadby oblohu bez jediného mráčika. Aby Vás neplánované počasie nezaskočilo, prenajmite si svadobný stan, aby Váš veľký deň prebehol v teple a suchu. Stany vykurujeme prostredníctvom špeciálnych vykurovacích zariadení, takže ani zima Vás nezaskočí a svadobní hostia budú milo prekvapení ako ste všetko premysleli do posledného detailu.
 

pagoda-1      pagoda-3       pagoda-2


Spoliehať sa na počasie a následne tŕpnuť do poslednej chvíle či očakávať poslednú kvapku do svadobného obradu nie je najlepšia vyhliadka. Aby novomanželia nezmokli, ponúkame na svadobný obrad pagodu so svadobnou výzdobou. Samozrejmosťou je aj prístrešok pre svadobných hostí.

sv-obluk      svadba-str       svadba-stol       svadobna-tema-20874291

 

SVADOBNÉ OBLÚKY - ORIGINALITA NA SVADOBNÝ OBRAD

obluk-1               obluk-2               obluk-3

Netradičné miesta na stavanie svadobného stanu sú pre nás výzvou a inšpiráciou, preto sa nebojte navrhnúť nám
niečo ,,iné,,.

 

svadba-sp1      svadba-sp2      svadba-sp3

 
« späť na hlavnú stránku

youtube