phone+421 917 450 460

Firemné eventy

Firemné eventy

MIELE

MIELE

BRAN MARQUEES, vstřícnost, profesionalita, rychlé a spolehlivé reakce na řešení vzniklých problémů, výborná spolupráce a bezproblémová komunikace.
Ochota řešit netradiční zadání i za cenu, že pár lidí pár nocí nespí. Tak se dá v kostce popsat naše spolupráce. Je radostí mít partnera, který za vás problémy řeší , ne generuje a to i v případě, že si vymýšlíme hodně složité realizace. Vrele doporučuji.

 

 

ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.

Ďakujem vám za profesionálny prístup z vašej strany. Montáž a demontáž stanu prebehla bez zranení – čo je prioritou číslo 1. pre našu firmu a myslím, že aj pre vás.

Taktiež celá akcia prebehla bez problémov a všetko klaplo. Viem, že ste spravili maximum pre to ,aby ste zabezpečili našu 100% spokojnosť. Ešte raz veľká vďaka za úžasnú spoluprácu a váš skvelí tím.

Lucia Prokešová / HR assistant

 

 

TESCO CHARITY UK

TESCO CHARITY UK

Kerry Albrighton / HR Manager Tesco :

,,I would just like to thank you on behalf of the site for the marquee. The guys were very helpful and the marquee itself was a godsend´´.

,,Chcem sa poďakovať v mene všetkých za prenajatý stan. Vaši chlapci boli veľmi napomocní a samotný stan je pre nás ako ,,dar z nebies´´ 

 

 

 

VIP AKCIA SENICA InMediaVIP AKCIA SENICA InMedia

Pripraviť elegantnú a luxusnú VIP zónu bol náš cieľ, ktorý dodávateľ splnil na 100%. Prekvapil nás pohotový prístup, obhliadka a následný návrh riešenia. Cena spoločnosti a prístup BRAN MARQUEES je vždy najlepšia na trhu.

Peter Bolebruch

  

 

 

 

AUTOPROFIT

AUTOPROFIT

Celkovo sme veľmi spokojní. Ďakujem Vám aj Vašim kolegom za spoluprácu, ochotu a pomoc. Verím, že sa ešte naskytne príležitosť spolupracovať a ak by aj nie, vrelo Vás budem odporúčať známym.

 

 

 

 

 

NÁVRAT o.z.

 NÁVRAT o.z.

 Ďakujeme za Váš prístup a služby. Boli sme veľmi spokojní. 

 Ivana Bizonova

 

 
« späť na hlavnú stránku

youtube