phone+421 917 450 460

O nás

O nás

Spoločnosť BRAN MARQUEES zabezpečuje prenájmom párty stanov rôznych typov a veľkostí na akúkoľvek spoločenskú príležitosť – svadby, firemné eventy, spoločenské a športové podujatia, festivaly….

Aby bola Vaša udalosť dokonalá zabezpečujeme i netradičné párty stany a na mieru upravené komponenty a doplnky.

Do párty stanov ponúkame širokú škálu dekoračných doplnkov, príslušenstva a výzdobu na akúkoľvek udalosť.

Každá montáž stanu je pre nás obrovská výzva, snažíme sa zanechať po sebe dokonalé dielo.

Niekoľkoročné skúsenosti nás naučili predvídať situácie, ktoré klient nevníma  alebo nevidí, čo nám otvára možnosť byť klientovi nápomocný s akýmkoľvek problémom alebo dilemou. V práci sa usilujeme znásobovať kvalitu, na ktorú kladieme vysoký dôraz predovšetkým v situáciách, kedy je potrebné dotiahnuť i ten najmenší a v mnohých prípadoch neviditeľný detail do 100 % originality. Za našími výsledkami stojí poctivá práca. Pracujeme rýchlo a zodpovedne. Ochotným a priateľským prístupom sa snažíme získať a zachovať vernosť nových i existujúcich klientov.

 zbran marqueez

 

KVALIFIKOVANÍ MONTÁŽNICI

Spoločnosť BRAN MARQUEES spolupracuje s  kvalifikovanými montážnikmi s dlhoročnými skúsenosťami a priateľským prístupom vždy ochotní poradiť. Všetci naši montážnici absolvovali školenie o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci (BOZP).


PO NÁS NEUPRATUJETE, UPRACEME SI VŠETKO SAMI.

Po každej montáži upraceme plochu, na ktorej prebiehala montáž párty stanu. Žiadne odpadky a neporiadok po nás nezostanú. Miesto upraceme do pôvodného stavu tak, aby všetko vyzeralo ako pred našou montážou.


SILNÝ ZMYSEL PRE DETAIL.

Vždy sa snažíme pozerať na celý projekt očami klienta tak, ako keby išlo o ,,našu,, udalosť. Ak by ste sa rozhodli uprednostniť služby odborníka, ponúkame Vám naše skúsenosti, kreativitu a nadšenie pri tvorení výzdoby podľa Vašich predstáv. Radi Vám poradíme a poskytneme inšpiráciu na výzdobu, pomôžeme pri výbere vhodnej farby, materiálu, či doplnkov tak, aby výsledný dojem zanechal u Vašich hostí hlboký dojem.


KVALITA = ZÁKLAD ÚSPECHU

Kvalita je pilierom našej práce. Iba kvalitne urobená práca  má svoj význam a je dobrým základom pre garanciu spokojnosti a návratnosti klientov. Vždy nás veľmi poteší, ak sa k nám klient vracia na základe dobre a kvalitne vykonanej práce. Klientom ponúkame len tie najlepšie a najkvalitnejšie párty stany. Naše párty stany sú nemeckej značky RÖDER, ktorá je jednou zo svetových jednotiek v stanovom priemysle. Všetky párty stany sú certifikované, vyrobené z najkvalitnejšieho PVC, odolné voči ohňu a vetru až do rýchlosti 100 km/h.

 

Veríme, že Vás naša práca zaujme a zveríte nám Vašu dôveru. Vaša dôvera je naša inšpirácia.

Tešíme sa na spoluprácu.


Tešíme sa na Vás.

 
« späť na hlavnú stránku

youtube